Fotoğraf & Video

Teknoizm > Hizmetlerimiz > Fotoğraf & Video
Kurumsal Tanıtım Filmi

Markanızın tanıtım etkinliğinin en önemlisi kurumsal tanıtım filmleridir. Hedef kitlenizin görsel ve işitsel olarak aynı anda maruz kaldığı reklamlar karşısında onların ilgilerini çekmek daha etkili olmaktadır. Bu filmleri üretmek için; markanızla en uyumlu ve yaratıcı fikirleri bularak onu senaryolaştırıyoruz. Filmde kullanılacak cast ekibine birlikte karar veriyor ve sonrasında kayıt aşamasına geçiyoruz. Kurgu ve montajlarını da en özgün ve estik şekilde hazırlayarak istediğiniz mecrada kullanabilmeniz için sizlere sunuyoruz.

Sosyal Medya Videoları

Kendi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilmeniz için trendlere uygun bulunduğu mecranın teknik özelliklerini de dikkate alarak en güzel videoları hazırlıyor ve markanızın etkileşimlerini artırmasına yardımcı oluyoruz.

Drone Çekimleri

Başta tanıtım filmleri olmak üzere, açılış, etkinlik ve festival gibi organizasyonlarınızda profesyonel ekibimizle drone çekimleri, kurgu ve montaj işlerinizi yapıyoruz.

Ürün Fotoğraf & Video Çekimi

Ürünlerinizin alamet-i farikasını ortaya çıkaran, dilerseniz mankenlerle destekleyeceğimiz prodüksiyon çalışmaları ile kendinizi iyi ifade edebilmeniz için profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımızla sizlere destek oluyoruz. En hızlı ve etkili şekilde ürettiğimiz çekimlerimiz sonucunda ürünlerinizi e-ticaret sitelerinizde rahatça kullanılabilir halde sizlere teslim ediyoruz.

Etkinlik Fotoğraf & Video Çekimi

Etkinlik, organizasyon, toplantı, festival ve açılış gibi davetlerinizde profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla bu özel günlerinizde sizleri yalnız bırakmıyoruz. Kurgu ve montajlar ile kullanıma hazır halde sizlere sunuyoruz.

Ürün Tanıtım Videoları

Ürünlerinizin istediğiniz mecralarda tanıtımlarını gerçekleştirmek için mankenli çekimlerle gerçek görüntüler üretiyoruz.

Reklam Videoları

Çeşitli analiz aşamalarından sonra markanızın imajına, müşterilerinize ve potansiyel hedef kitlenize en uygun reklam videoları çekiyoruz. Dijital ya da geleneksel medya içeriklerine uygun olarak tasarlanan videoları hayata geçiriyoruz.

1999 yılından bu yana internet üzerine çözümler üretiyoruz. Web sitesi tasarımıyla başlayan yolculuğumuz gelişen teknolojiyle birlikte sürekli olarak yenilendi. Şu an firmanızın internet mecrasında ihtiyacı olan tüm çözümleri üretiyoruz.
1999 yılından bu yana internet üzerine çözümler üretiyoruz. Web sitesi tasarımıyla başlayan yolculuğumuz gelişen teknolojiyle birlikte sürekli olarak yenilendi. Şu an firmanızın internet mecrasında ihtiyacı olan tüm çözümleri üretiyoruz.
İletişim

İletişim Formu