Tasarım

Teknoizm > Hizmetlerimiz > Tasarım
Logo Tasarımı

Sizi rakiplerinizden ayıracak, hedef kitleniz tarafından kolay anlaşılır ve onların hafızalarında iz bırakacak, dikkat çekecek, sizi en sade ve doğru şekilde anlatan profesyonel tasarımlar yapıyoruz. Markanızın imzası olacak logo tasarımlarıyla fark yaratmanızı sağlıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanızı ve marka imajınızı en iyi kurumsal kimliğiniz ile ifade edersiniz. Sizin başarılarınızı ve markanızın duruşunu en doğru kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarıyla kurumunuzun imzasını atıyoruz. Antetli kağıtlar, araç giydirme, kartvizit, katalog ve broşürlerinizi kurumsal kimliğinizin yapısına göre hazırlayarak şirket içi ve şirket dışı tüm ortamlarda kullanılabilir halde beğeninize sunuyoruz.

Ambalaj Tasarımı

Markanızın ürünlerini kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde profesyonelce tasarlıyoruz. Teknolojiye uygun, korunaklı ve dikkat çekici tasarımlarıyla son kullanıcı tarafından dikkat çekici bulunacaktır.

Banner Tasarımı

Farklı web sitelerinde yayınlayacağımız ve hedef kitleleriniz tarafından ilgi çekici tasarımlara sahip bannerlar ile markanıza ait reklamlar veriyoruz. Böylelikle markanız için etkileşimlerinizi artırarak satışlarınıza pozitif yönde kazanımlar elde etmenizi sağlıyoruz.

Sosyal Medya Görsel Tasarımı

Sosyal medya hesaplarınız için ürettiğimiz içerikleri en doğru şekilde yansıtan görsel ve video tasarımları ile takipçilerinizin dikkatini çekerek onlara markanızı en iyi tanımlayan işlere imzamızı atıyoruz. Trendleri yakından takip ederek markanızla en uyumlu olacak tasarımları hayata geçiriyoruz.

Reklam Tasarımı

Markanızın satış ve pazarlama amacına uygun illüstrasyon, video grafikler ve fotoğraflar ile slogan, başlık ve diğer metin yazımları ile en yaratıcı tasarımları beğeninize sunuyoruz. Hedef kitle analizleri, pazar analizleri, rekabet analizleri vb. analizler doğrultusunda firmanızın ihtiyaç duyduğu reklamları tasarlayarak birçok mecrada yayınlanmasına olanak sağlıyoruz.

Basılı Materyal Tasarımı

Menü, katalog, broşür, insert, afiş, outdoor tasarımlarını için garafik tasarımlarını markanız için hazırlıyoruz. Kullanım alanlarına göre yaratıcı ve hedef kitlenize en uygun tasarımları hazırlıyoruz.

1999 yılından bu yana internet üzerine çözümler üretiyoruz. Web sitesi tasarımıyla başlayan yolculuğumuz gelişen teknolojiyle birlikte sürekli olarak yenilendi. Şu an firmanızın internet mecrasında ihtiyacı olan tüm çözümleri üretiyoruz.
1999 yılından bu yana internet üzerine çözümler üretiyoruz. Web sitesi tasarımıyla başlayan yolculuğumuz gelişen teknolojiyle birlikte sürekli olarak yenilendi. Şu an firmanızın internet mecrasında ihtiyacı olan tüm çözümleri üretiyoruz.
İletişim

İletişim Formu